Hírarchívum
Holnap, 2015.11.07-én, az LMP baranyai szervezete egy fáklyás demonstrációt rendez a Bodára tervezett atomtemető ellen. Idezet a szervezők meghívójából: Kizárólag Pécstől csupán néhány km-re, Boda térségében kutatják egy radioaktív hulladéktároló lehetséges helyszínét. Mi azért küzdünk, hogy a pécsiek minden információt megkapjanak, a folyamat elején véleményt nyilváníthassanak, és a város érdekei érvényesüljenek. A városvezető Fidesz-KDNP koalíció … Read More „Felhívás! Atomtemetőt a szomszédba!? Gyertek a fáklyás demonstrációra, 2015.11.07.” »